• "NAJLEPSI 2019"

Dnia 13 czerwca 2019 roku odbyła się Gala „Najlepsi 2019"  pod patronatem Pana Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka. W czasie tej uroczystości wręczono dyplomy gratulacyjne oraz nagrody książkowe dla najlepszych zamojskich uczniów oraz ich nauczycieli. Miło nam poinformować że w tym roku doceniono naszą szkołę. Nasz absolwent klasy technik Weterynarii Dawid Ziobro otrzymał list gratulacyjny oraz pamiątkową książkę za zdobycie tytułu Laureata Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – blok Weterynaria.  Lekarz weterynarii p. Anna Białkowska - Dzięgiel dostała Dyplom Uznania za wkład pracy pedagogicznej na rzecz wzbogacania wiedzy i umiejętności uczniów.

Gratulujemy!

Lek wet Anna Białkowska

OKRĘGOWY OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH

12 kwietnia 2019 roku w Kijanach odbył się etap Okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Jak co roku z naszej szkoły zakwalifikowali się najzdolniejsi uczniowie z poszczególnych kierunków:

klasa technik rolnik Małyszek Jakub oraz Stopyra Wojciech

klasa technik mechanizacji rolnictwa Nowosad Krystian

klasa technik żywienia Knap Lidia

klasa technik weterynarii Ziobro Dawid

klasa architektury krajobrazu Gmyz Gabriela

Wszyscy uczniowie wykazali się szeroką wiedzą z zakresu swoich kierunków kształcenia. Szczególnie miło nam poinformować, że Dawid Ziobro dzięki swoim umiejętnościom szerokiej wiedzy oraz ciężkiej pracy uzyskał tytuł Pierwszego Finalisty Etapu Okręgowego z zakresu nauk weterynaryjnych uzyskując najwyższą w okręgu lokatę punktową przez co zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego.

Wszyscy jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia, gratulujemy i trzymamy kciuki za etap centralny!

Lek wet Anna Białkowska